Nafisa tabassum Rafi
- Islam
- 21
- 5ft 3in - 160cm
-
Single -
Dinajpur - Bangladesh
About Me
| Profile Of | Self |
| Age | 21 |
| Height | 5ft 3in - 160cm |
| Marital Status | Single |
| Blood Group | B+ |
| Religion | Islam |
| Current City | Dinajpur |
Basic Information
| Given Name | Nafisa tabassum |
| Surname | Rafi |
| Gender | Female |
| Blood Group | B+ |
| Height | 5ft 3in - 160cm |
| Marital Status | Single |
| Complexion | Not Specified |
| Diet | Not Specified |
| Religion | Islam |
| Has Disability | Not Specified |
| Weight | 50 Kg |
| Mother Tongue | Bangla |
| Current City | Dinajpur |
Family Information
| Family Location | Not Specified |
Location Information
| Citizenship Status | Citizen |
| Country of origin | Bangladesh |
| Current country | Bangladesh |
| Current City | Dinajpur |
Religious Information
| What is your religion? | Islam |
| Religion Practice | Not Specified |
| Family’s Religion Practice | Not Specified |
| Do you wear clothes above the ankles? | No |
Marriage Proposal
| Have your guardians agreed to your marriage? | No |
| Would you like to study after marriage? | No |
| Would you like to work outside home after marriage? | No |
| Would you or your family expect any gift ? | No |
Partner Preference
| Minimum Age | 23 |
| Maximum Age | 27 |
| Minimum Height | 5ft 7in - 171cm |
| Maximum Height | 5ft 11in - 181cm |
| Religion | Islam |
| Marital Status | Single |
| Qualification | HonorsOrEquivalent |
| Monthly Income Min | 25K |
| Monthly Income Max | 80K |
| Working With | GovernmentOrPublic, DefenseOrCivilService, MyHome |
